Ogu novākšanas kombains JAGODA JAREK 5

Uzņēmumam JAGODA JPS ir jau 30 gadu pieredze upeņu novākšanas kombainu ražošanā. Tieši JAGODA inženieru pirmais, daudzus gadus atpakaļ izstrādātais kombains kļuva par paraugu citiem ražotājiem un tādam ogu novākšanas kombainam, kādu to pazīstam šodien.

JAGODA JAREK 5 ogu novākšanas kombains novāc ogas no plantācijām, kurās krūmi ir stādīti rindās ar attālumu starp rindām vismaz 4 metri. Vēlamais attālums starp krūmiem ir no 0,5-0,7 metri. Kombains vāc pusi no krūmu rindas, tādējādi, lai nolasītu visu rindu, tai ar kombainu jānobrauc gar abām pusēm.  Šī kombaina vilkšanai nepieciešamā traktora jauda ir 30Zs. Kombaina darba ātrums ir atkarīgs no ražas lieluma - jo vairāk ogas un lielāka raža, jo mazāks būs darba ātrums.

JAREK 5 ir vienkāršas konstrukcijas iekārta, kas droši kalpo un tīri padara savu darbu. Pie pareiza darba režīma ieregulēšanas un atbilstoša darba ātruma izvēles, kombains spēj novākt līdz pat 99% ražas, zaudējot tikai 1%, un līdz pat 20 tonnām no viena hektāra.

Ogu novākšanas kombaina JAREK 5 versijas atkarībā no taras:

Ogu novākšanas kombaina JAGODA JAREK 5 (ogu savākšanai 10 kg kastītēs) tehniskie parametri:

 Garums transporta režīmā: 4,8 metri
 Garums darba režīmā: 5,8 metri
 Platums: 2,25 metri
 Augstums: 1,96 metri
 Svars: 1500 kg
 Darba ātrums: 0,6-1,5 km/st.
 Novākšanas ātrums: ~0,2 ha/st (atkarīgs no ražas lieluma)
 Novākšanas tīrība: 95%-99%
 Apkalpojošais personāls: Traktora vadītājs + kombaina operators
_________________________________________________________________________________________________________________________

Sazinieties ar mums - 29255443, Andris